Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Białe skarpetki już nie są takie białe

Każdy niejednokrotnie się z tym spotkał, że skarpetki po kilku praniach już nie są takie białe jak nowe. Nie jest łatwo usunąć zabrudzenia z białych skarpetek. Dlatego mamy dla Ciebie radę. Zbierz białe skarpetki do wiaderka i zalej gorącą wodą tak ok. 90 st. wiaderko/miskę uzupełnij wodą ciepłą lub nawet gorącą na tyle by całkowicie zamoczyć skarpetki. Dosyp odrobinę proszku do prania białego i pozostaw na noc. Wypierz jak zwykle. Już po pierwszym praniu zobaczysz różnicę.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska