Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Plamy po szmince należą do bardziej trudnych

Jeżeli plama jest świeża możemy ją usunąć lakierem do włosów lub przygotowanym roztworem wody i szamponu do włosów, który rozpuści tłuszcze zawarte w kosmetykach, oraz usunie barwniki. Natrzyj delikatnie na plamę i pozostaw na 15 min. po czym upierz jak zwykle. Nie należy stosować jakichkolwiek środków do usuwania plam z bluzek czy sukienek z jedwabiu. Nawet niewielka ingerencja w tkaninę pozostawi odbarwienie niemożliwe do usunięcia. Jeżeli boisz się, że zniszczysz swoją ulubioną odzież, lepiej oddaj do pralni która posiada specjalistyczne środki do tego typu zabrudzeń.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska