Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Poradnik Pralniczy

poradnik_pralniczy

Usuwanie plam z czerwonego wina z odzieży

Czerwone wino dla wielu z nas stanowi najlepszy dodatek do potraw, jak również ulubiony trunek w czasie imprez.

Czytaj więcej

Pranie sukni ślubnych i komunijnych

Suknia ślubna czy komunijna ma ogromne znacznie również sentymentalne. Niezależnie od tego czy będzie pozostawiona w szafie czy sprzedana chcemy aby dalej wyglądała tak pięknie jak w tym wyjątkowym dniu.

Czytaj więcej

Pranie skór i wyrobów skórzanych

Obecnie wiele osób posiada skórzane kurtki, ale nie tylko, czyszczeniu poddamy również wykonane z tego materiału kamizelki, spodnie czy inne części garderoby.

Czytaj więcej

Pranie pościeli z pierza i puchu

Pościel wykonana z pierza i puchu jest znana od bardzo dawna i cieszy się wysoką popularnością z uwagi chociażby na swoją długowieczność, którą można jej zapewnić odpowiednią pielęgnacją.

Czytaj więcej

Pranie odzieży roboczej

Odpowiednie ubrania w pracy są niezwykle istotne. Wiele firm posiada własny dress code i pracownicy otrzymują odpowiednie rzeczy.

Czytaj więcej

Pranie fartuchów medycznych

Fartuchy używane przez pracowników jednostek medycznych są zagrożone zabrudzeniem czynnikami biologicznymi, a pośród nich np. krwią pacjentów.

Czytaj więcej

Niezbędnik do wywabiania plam

Plamy zdarzają się dość często. Nawet jeśli znamy metody ich wywabiania nie zawsze mamy pod ręką wszelkie niezbędne środki, które nam w tym pomogą.

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z lakieru do paznokci

Jak usunąć plamę z lakieru do paznokci, aby nie zniszczyć tkaniny i aby nie został po nim ślad?

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z krwi

Rożne losowe wypadki, takie jak krwotok z nosa, skaleczenie czy przewrócenie się na ulicy skutkują pojawieniem się na naszej garderobie trudnych do wywabienia plam z krwi.

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z jagód

Jagody to pyszne owoce sezonowe, które dodajemy do licznych dań i chętnie jemy. Problem w tym, że łatwo się nimi pobrudzić, a plamy z jagód są trudne do wywabienia.

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z czekolady

Gdy czekolada spowoduje wystąpienie plam na naszej ulubionej garderobie lub gdy dzieci jedząc nieumiejętnie całe się nią wysmarują, łącznie z odzieżą pojawia się problem co z tym zrobić?

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z błota

Wszędzie istnieje ryzyko, szczególnie przy deszczowej pogodzie, że nasza odzież zabrudzi się błotem.

Czytaj więcej

Pranie dla alergików

Rozmaite alergie są w dzisiejszym świecie niezwykle powszechne

Czytaj więcej

Pranie firan i zasłon

Firany oraz zasłony stanowią istotny element naszych wnętrz, zarówno pod względem dekoracyjnym jednak również praktycznym, gdyż poprzez osłanianie okien zapewniają nam prywatność.

Czytaj więcej

Pranie kołder wełnianych typu merynos

Pościel wykonana z wełny merynos ma wspaniałe właściwości lecznicze.

Czytaj więcej

Pranie odzieży narciarskiej z membraną

Odzież termoaktywna lub wyposażona w membranę uznawana jest za wyjątkowo delikatną.

Czytaj więcej

Pranie pokrowców na materace i kanapy

Meble, które umieszczamy w naszych pokojach szczególnie te tapicerowane oraz zawierające materace wymagają odpowiedniej ochrony przed zabrudzeniem czy zniszczeniem.

Czytaj więcej

Usuwanie plam z trawy

Plamy z trawy na odzieży zdarzają się w porze letniej np. w czasie pikników na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z rdzy

Na naszych ubraniach mogą pojawiać się zabrudzenia różnego pochodzenia. Jednym z trudniejszych do wywabienia jest rdza.

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z pasy do butów

Pasta do butów jest środkiem służącym do pielęgnacji obuwia skórzanego. Jednak gdy przypadkowo pojawi się na tkaniach naszych ubrań, to z całą pewnością nie będzie im służyć, a powstałe plamy mogą stanowić znaczny problem.

Czytaj więcej

Jak usunąć plamy z wosku

Wielu z nas uwielbia świece. Kojarzą się z pięknymi zapachami, nastrojowym światłem, miłym wieczorem we dwoje. Problem pojawia się gdy niefortunnie wosk z jednej z nich znajdzie się na naszej odzieży.

Czytaj więcej

Jak czyścić skórzane portfele i torebki

Galanteryjne dodatki takie jak portfele oraz torebki wykonane ze skóry cieszą się dużą popularnością, ze względu na swoją trwałość oraz wygląd. Jednak stale trzymamy je w dłoniach i są niezwykle podatne na pojawianie się plam oraz zabrudzeń.

Czytaj więcej

Żółte mankiety i kołnierzyki białych koszul

Najczęściej są spowodowane przez zapocenia. Nie będą tak uciążliwe jeżeli przed praniem natrzesz je roztworem wody i płynu do mycia naczyń. 

Czytaj więcej

Białe skarpetki już nie są takie białe

Każdy niejednokrotnie się z tym spotkał, że skarpetki po kilku praniach już nie są takie białe jak nowe. Nie jest łatwo usunąć zabrudzenia z białych skarpetek. Dlatego mamy dla Ciebie radę.

Czytaj więcej

Plamy po szmince należą do bardziej trudnych

Jeżeli plama jest świeża możemy ją usunąć lakierem do włosów lub przygotowanym roztworem wody i szamponu do włosów, który rozpuści tłuszcze zawarte w kosmetykach, oraz usunie barwniki. 

Czytaj więcej

Pranie odzieży jedwabnej

Jedwab jest jednym z najcieńszych i jednocześnie najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych. Tkanina jedwabna jest elastyczna, wytrzymała i odporna na odkształcenia. 

Czytaj więcej

Tłuste plamy na garderobie

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się nam zachlapać garnitur, krawat czy koszulę, jedzeniem. Plamy które pozostają są pochodzenia tłuszczowego są trudne do usunięcia w warunkach domowych. 

Czytaj więcej

Usługa prasowanie

Prasowanie to zmora wielu nowoczesnych gospodyń domowych. O ile w licznych dziedzinach prowadzenia domu doczekałyśmy się postępowych rozwiązań i udogodnień ? jak zmywarki, pralki czy samodzielnie sprzątające odkurzacze.

Czytaj więcej

Usługa pranie na telefon

W większości dziedzin naszego życia obserwujemy stały rozwój i postęp. Również pralnie na przełomie kilkudziesięciu ostatnich lat wykonały milowy krok.

Czytaj więcej

Usługa magiel

Coraz mniej osób pamięta maglowaną i krochmaloną przez nasze babcie pościel. Położenie się do łóżka z takimi świeżymi i trochę sztywnymi poszewkami na naszych poduszkach i kołdrach było zawsze na swój sposób przyjemne. 

Czytaj więcej

Usuwanie plam z atramentu

W naszej codziennej pracy korzystamy z długopisów i piór, podobnie dzieci w szkołach. Na odzieży mogą się więc w łatwy sposób pojawić trudne do wywabienia plamy z atramentu lub długopisu. Niektóre będą znacznych rozmiarów, bo przykładowo rozleje nam się w kieszeni nasz przybór piśmienniczy.

Czytaj więcej

Usuwanie plam z czerwonego wina z dywanu

Czerwone wino dla wielu z nas stanowi najlepszy dodatek do potraw, jak również ulubiony trunek w czasie imprez. Problem pojawia się gdy dojdzie do jego rozlania na nasze ubrania bądź na dywan. Ten czerwony alkohol zostawia bowiem trudne do wywabienia plamy. Jeśli znajdą się one na naszej ulubionej, delikatnej odzieży najlepiej ich usunięcie powierzyć profesjonalnej pralni chemicznej aby nie ryzykować zniszczenia materiału.

Czytaj więcej

Usuwanie plam z marchewki

Plamy z marchewki towarzyszą niemal na co dzień głównie świeżo upieczonym mamom. Gdy dziecko zaczyna otrzymywać pierwsze stałe posiłki tj. właśnie przecier z marchewki zwykle wszystko dookoła jest właśnie w niej. Zarówno ubrania malucha jak i jego mamy.

Czytaj więcej

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska