Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie dla alergików

Rozmaite alergie są w dzisiejszym świecie niezwykle powszechne. Uznaje się je nawet za jedną z chorób cywilizacyjnych. Istnieje teoria, iż wiele z nich wynika ze zmian jakie zaszły na przestrzeni lat w warunkach w jakich żyjemy. Od higieny liczni z nas przechodzą wręcz do przesadnej sterylności, która zaburza funkcjonowanie naszego układu odpornościowego, a ten w razie konieczności nie potrafi poradzić sobie z obroną przed czynnikami drażniącymi.

Duża ilość alergii sprawiła, że wdrożone zostały specjalne usługi z myślą osobach na nie cierpiących w pralniach chemicznych. Jeśli zaliczamy się do ludzi wrażliwych na działanie detergentów i preparatów piorących mamy możliwość skorzystania z usługi prania dla alergików w profesjonalnej pralni chemicznej Nasza Pralnia.

Przekazana nam do prania i czyszczenia odzież nie spowoduje dolegliwości skórnych, gdyż w tej usłudze wykorzystywane są łagodne, specjalnie przygotowane z myślą o uczuleniowcach preparaty oraz garderobę poddaje się wielokrotnemu płukaniu, które pozwala na pozbycie się niebezpiecznych substancji z tkanin.

Oczywiście praniem można zająć się samodzielnie w domu jednak jest to czasochłonne i nie każdy w dzisiejszym świecie znajdzie na to czas. Dodatkowo musimy znaleźć odpowiednie hipoalergiczne preparaty, które nierzadko są znacznie droższe od klasycznych środków pralniczych.

Nasza Pralnia oferuje usługę prania dla alergików w optymalnej cenie, konkurencyjnej na rynku, dodatkowo możesz skontaktować się z nami i umówić na odbiór odzieży i odwiezienie jej do ciebie do domu po zakończeniu prania. Jest to usługa niezwykle wygodna i dostosowana do potrzeb wymagającego klienta.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska