Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie dywanów

pranie_dywanow

Jako nieliczni w Warszawie oferujemy usługę prania dywanów najskuteczniejszą na rynku metodą prania zwaną "na wskroś". Jest to metoda polegająca na dogłębnym praniu dywanów z użyciem dużej ilości wody. Pranie dywanów "na wskroś", pozwala na usunięcie brudu zarówno od spodu dywanu, czyli osnowy, jaki i całej długości jego "włosa", czyli runa.

Technologia, którą Państwu oferujemy jest podzielona na kilka etapów:

  • Trzepanie dywanu, czyli usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych takich jak piach, kurz, włosy itp.
  • Wstępny natrysk oraz wtarcie bezpiecznego silnego środka rozpuszczającego brud
  • Po wstępnym rozpuszczeniu brudu dywan trafia do basenu. Na tym etapie pranie dywanu odbywa się przy użyciu automatu szorującego, lub w przypadku dywanów tkanych ręcznie czy dywanów zabytkowych, pranie odbywa się za pomocą szczotki ręcznej.
  • Kolejny etap to płukanie dywanu duża ilością bieżącej wody oraz jego odwirowanie za pomocą specjalnej wirówki dywanowej
  • Suszenie odwirowanego dywanu w pomieszczeniu suszarni - czas schnięcia do 12 godzin, w przypadku dywanów wełnianych - nie dłużej niż 24 godziny.

USŁUGA EXPRESS: 3 DNI

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG DZIĘKI NOWYM MASZYNOM ZNANYCH PRODUCENTÓW.

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU I DOWOZU DYWANÓW Z TERENU MOKOTOWA, URSYNOWA, WILANOWA ORAZ PIASECZNA I OKOLIC.

W przypadku odbioru i dowozu Dywanów ? minimalne zlecenie to 150 zł ? poniżej tej kwoty doliczamy 20-30 zł jako koszt obsługi i transportu.

ZADZWOŃ I ZAMÓW USŁUGĘ PRANIA NA TELEFON JUŻ DZIŚ:
TEL 501-559-364 lub 783-808-050

Dywany stanowią wyjątkową ozdobę wielu wnętrz. Niestety z czasem użytkowania ulegają zabrudzeniom, a zwłaszcza wówczas gdy w domu przebywają małe dzieci lub zwierzęta. Plamy są często trudne do usunięcia. Wówczas to z pomocą przychodzi profesjonalna pralnia dywanów z Warszawy, której wyspecjalizowani pracownicy potrafią szybko i skutecznie usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia.

Pranie dywanów Warszawa – usługi na wysokim poziomie

Żywotność każdego dywanu czy wykładziny można znacznie przedłużyć nie tylko poprzez regularne odkurzanie, lecz także profesjonalne pranie.
Pralnia dywanów w stolicy świadczy w tym zakresie usługi na wysokim poziomie. Na życzenia klienta firma odbiera zabrudzony dywan z jego domu, a później po wykonanej usłudze dostarcza go pod wskazany adres.

Pranie dywanów w Warszawie odbywa się z wykorzystaniem markowej, bezpiecznej oraz ekologicznej chemii. Z jej pomocą można usunąć wszystkie najgłębiej ukryte, nieestetycznie się prezentujące zabrudzenia.

Świadczone usługi obejmują nie tylko pranie różnego rodzaju dywanów, lecz także wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej.

Jako jedna z nielicznych firma ta oferuje czyszczenie dywanów bardzo skuteczną metodą zwaną "na wskroś". Obejmuje ona pranie dywanów z użyciem bardzo dużej ilości wody. Czyszczenie dywanów tą metodą pozwala na szybkie i skuteczne usunięcie brudu zarówno od spodu dywanu, czyli osnowy, jak i całej długości jego "włosa", czyli runa. Po wypraniu każdy dywan odzyskuje świeżość, jest idealnie czysty i wygląda jak nowy.
Pralnia dywanów Warszawa stawia zawsze na solidność wykonywanych prac oraz zadowolenie klienta.

Czyszczenie wykładzin i dywanów -etapy

Pranie dywanu składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności odbywa się jego trzepanie, które pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń w postaci piachu, kurzu, włosów oraz wielu innych nieczystości.

Po wykonaniu tej czynności odbywa się wstępny natrysk oraz wtarcie w dywan silnego środka, który to potrafi skutecznie rozpuścić nawet najbardziej uporczywe plamy.

Po usunięciu brudu dywan trafia do basenu, w którym to jego pranie odbywa się za pomocą automatu szorującego. Z kolei w przypadku ręcznie tkanych dywanów czy zabytkowych, pranie odbywa się z użyciem ręcznej szczotki.

Kolejnym, istotnym etapem jest płukanie z użyciem dużej ilości wody oraz jego odwirowanie przy pomocy specjalnej wirówki dywanowej.

Na koniec dywan jest umieszczany w suszarni, gdzie w zależności od wielkości oraz tworzywa, z którego jest wykonany, schnie najczęściej do 12 godzin. W przypadku grubszych dywanów, wykonanych z wełny proces schnięcia trwa dłużej, nawet do 24 godzin.

Pranie i odkurzanie dywanu odbywa się zawsze z użyciem wysokiej jakości maszyn, które to zawsze pozwalają na uzyskanie w pełni zadowalającego efektu końcowego. Każdy zwrócony klientowi dywan jest idealnie czysty, pachnący i potrafi w wyjątkowy sposób przyozdobić każde wnętrze

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska