Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie dywanów

pranie_dywanow

Jako nieliczni w Warszawie oferujemy usługę prania dywanów najskuteczniejszą na rynku metodą prania zwaną "na wskroś". Jest to metoda polegająca na dogłębnym praniu dywanów z użyciem dużej ilości wody. Pranie dywanów "na wskroś", pozwala na usunięcie brudu zarówno od spodu dywanu, czyli osnowy, jaki i całej długości jego "włosa", czyli runa.

Technologia, którą Państwu oferujemy jest podzielona na kilka etapów:

  • Trzepanie dywanu, czyli usunięcie zabrudzeń nierozpuszczalnych takich jak piach, kurz, włosy itp.
  • Wstępny natrysk oraz wtarcie bezpiecznego silnego środka rozpuszczającego brud
  • Po wstępnym rozpuszczeniu brudu dywan trafia do basenu. Na tym etapie pranie dywanu odbywa się przy użyciu automatu szorującego, lub w przypadku dywanów tkanych ręcznie czy dywanów zabytkowych, pranie odbywa się za pomocą szczotki ręcznej.
  • Kolejny etap to płukanie dywanu duża ilością bieżącej wody oraz jego odwirowanie za pomocą specjalnej wirówki dywanowej
  • Suszenie odwirowanego dywanu w pomieszczeniu suszarni - czas schnięcia do 12 godzin, w przypadku dywanów wełnianych - nie dłużej niż 24 godziny.

USŁUGA EXPRESS: 3 DNI

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG DZIĘKI NOWYM MASZYNOM ZNANYCH PRODUCENTÓW.

MOŻLIWOŚĆ ODBIORU I DOWOZU DYWANÓW Z TERENU MOKOTOWA, URSYNOWA, WILANOWA ORAZ PIASECZNA I OKOLIC.

W przypadku odbioru i dowozu Dywanów ? minimalne zlecenie to 150 zł ? poniżej tej kwoty doliczamy 20-30 zł jako koszt obsługi i transportu.

ZADZWOŃ I ZAMÓW USŁUGĘ PRANIA NA TELEFON JUŻ DZIŚ:
TEL 501-559-364 lub 783-808-050

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska