Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie kołder wełnianych typu merynos

Pościel wykonana z wełny merynos ma wspaniałe właściwości lecznicze. Sprawdza się zarówno w porze letniej jak i zimowej dzięki naturalności swoich włókien i zdolności do ich obkurczania. Samodzielnie wypranie takiego wyrobu w domu jest możliwe. Konieczne jest jednak zachowanie kilku podstawowych zasad w celu uniknięcia jego zniszczenia.

Podobnie jak w przypadku każdego innego wyrobu włókienniczego tak i tu przed przystąpieniem do procesu prania należy skrupulatnie zapoznać się z instrukcją producenta zamieszczoną na metce. Postępowanie zgodnie z zamieszczonymi na niej wytycznymi pozwoli nam na zapobieżenie zniszczeniu materiału.

Kołdrę umieszcza się w wannie lub wielkiej bali z wodą. Powinna ona mieć temperaturę pokojową, około 20 stopni Celsjusza. Do prania należy używać środków delikatnych, specjalnego przeznaczenia dla takich materiałów. W ich składzie powinna występować lanolina, która jest również naturalnym składnikiem wełny.

W trakcie prania mechanicznie usuwamy wszelkie zabrudzenia. Najbardziej kłopotliwe może okazać się suszenie. Będzie ono z pewnością długotrwale, gdyż materiał ten świetnie chłonie wodę. Po wyczyszczeniu unikajmy silnego wyciskania, raczej delikatnie odciśnijmy nadmiar wody i rozłóżmy kołdrę w poziomej pozycji do czasu wysuszenia.

Takie postępowanie w domu może być kłopotliwe a na pewno bardzo czasochłonne. Jeśli chcesz skutecznie i profesjonalnie wyczyścić swoja kołdrę typu merynos oddają ją w ręce fachowców z Naszej Pralni. Ta wyjątkowa pralnia chemiczna zaprasza do stałej współpracy osoby ceniące sobie jakość, dbałość o klienta i jego garderobę jak również konkurencyjność cen.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska