Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie odzieży jedwabnej

Jedwab jest jednym z najcieńszych i jednocześnie najbardziej wytrzymałych włókien naturalnych. Tkanina jedwabna jest elastyczna, wytrzymała i odporna na odkształcenia. Mając do wyboru wyczyszczenie go w pralni chemicznej, pranie ręczne lub użycie pralki zdecydowanie polecamy pralnię. Zostanie wyczyszczony w profesjonalny sposób, bez użycia wody. Jeżeli zdecydujesz się wyprać jedwab domowym sposobem to najlepiej zrobić to ręcznie w ciepłem wodzie z dodatkiem szamponu najlepiej takiego, który stosujemy dla dzieci, jest on delikatny i nie uszkodzimy tkaniny. Pamiętaj jednak, że plam które powstały na odzieży jedwabnej nie należy w żaden sposób usuwać w warunkach domowych. Jedwab jest podatny na odbarwienia i nawet oddając odzież do pralni nie otrzymamy gwarancji całkowitego usunięcia plamy.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska