Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie odzieży narciarskiej z membraną

Odzież termoaktywna lub wyposażona w membranę uznawana jest za wyjątkowo delikatną. Również z uwagi na cenę zakupu profesjonalnych elementów garderoby narciarskiej nie chcielibyśmy spowodować jej zniszczenia w czasie prania lub czyszczenia. Oczywiście stosując się całkowicie do wskazuje zawartych na metce możemy przejść przez ten proces samodzielnie. Jednak ryzykujemy uszkodzenie lub niecałkowite wyczyszczenie.

Tak więc jeśli chcemy skutecznie, w pełni fachowo wyczyścić naszą odzież narciarską z membraną najlepiej oddać ją bezpośrednio po zakończeniu sezonu lub po znacznym zabrudzeniu do profesjonalnej pralni chemicznej posiadającej doświadczenie w czyszczeniu tego rodzaju odzieży.

Obecnie większość firm zajmujących się czyszczeniem ubrań wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych klientów, którym brak czasu nie tylko na zajmowanie się samym procesem prania ale również na dowożenie swojej odzieży do punktu pralniczego.

Z tego właśnie powodu Nasza Pralnia oferuje swoim klientom usługę prania na telefon. Wystarczy, że umówisz się z nami na odbiór swoich rzeczy a przyjedziemy zabierzemy i odwieziemy czyste i wyglądające jak nowe.

Piorąc samodzielnie tego rodzaju odzież w pralce możesz ryzykować jej zniszczenie i uszkodzenie delikatnych elementów, które wpływają na funkcjonalność stroju na nartach. Nie zaprzątaj więc sobie głowy czyszczeniem takich ubrań na własną rękę tylko pozwól wykazać się profesjonalistom z pralni chemicznej Nasza Pralnia.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska