Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie odzieży roboczej

Odpowiednie ubrania w pracy są niezwykle istotne. Wiele firm posiada własny dress code i pracownicy otrzymują odpowiednie rzeczy. Ludzie stanowią wizytówkę przedsiębiorstw i ich właściwy wygląd jest bardzo ważny. Pracodawca ma do wyboru różne opcje. Może wypłacać odpowiedni ekwiwalent za pranie odzieży swoim ludziom i zaufać że wszystko będzie odpowiednio zadbane. Może również podjąć współpracę ze specjalistyczną pralnią chemiczną.

Pracownicy pralni będą odbierać odzież roboczą w wyznaczonych terminach, następnie poddawać ją usłudze kompleksowego prania i w pełni czyste i zadbane odwozić do klienta. Działanie takie z pewnością będzie bardzo wygodne. Co jeszcze zyskasz na korzystaniu z usług prania odzieży roboczej?

  • Oszczędność czasu ? ubrania będą odbierane i odwożone na miejsce.
  • Oszczędność pieniędzy ? zamiast wypłacać odpowiedni ekwiwalent każdemu z pracowników, z odpowiednią częstotliwością będziesz płacić jednej firmie za dbałość o ubrania.
  • Pewność ? dotycząca kwestii czystości i dobrego wyglądu pracowników, który świadczy o firmie.
  • Usunięcie wszystkich ciężkich zabrudzeń.
  • Brak konieczności serwisowania sprzętu piorącego.
  • Odpowiednia pielęgnacja tkanin zapewnia im dłuższą żywotność.

Usługi pralni chemicznej w zakresie prania odzieży roboczej stają się coraz popularniejsze. Taki rodzaj outsourcingu formowego sprawdza się w wielu branżach i wyróżnia się licznymi korzyściami. Współpraca może przewidywać odbieranie ubrań zawsze w jeden wyznaczony dzień. Możliwe jest również zabieranie odzieży po otrzymaniu sygnału od klienta o konieczności przeprowadzenia usługi lub np. wykonanie dodatkowego prania.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska