Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie pokrowców na materace i kanapy

Meble, które umieszczamy w naszych pokojach szczególnie te tapicerowane oraz zawierające materace wymagają odpowiedniej ochrony przed zabrudzeniem czy zniszczeniem. Stąd na materace zakładamy odpowiednie pokrowce, zaś łóżka i kanapy nakrywamy kocami, pledami czy specjalnymi narzutami. Kupując je nie zwracamy uwagi na wskazania związane z praniem , a raczej kierujemy się doborem kolorystyki i względami estetycznymi.

Wiele takich elementów w naszych domach wymaga specjalistycznego prania chemicznego. Ich odpowiednie wyczyszczenie w domu nie jest w pełni możliwe. Owszem wypierzemy, zlikwidujemy kurz i powierzchowny brud, jednak nie będą one całkowicie czyste.

Wówczas konieczne staje się zgłoszenie do specjalistycznej prani chemicznej, która wykona usługę prania pokrowców na materace i kanapy. Profesjonalne podejście gwarantuje nam odpowiedni dobór metod i składników do prania konkretnych rodzajów tkanin, jak również zapobieżenie ich zniszczeniu i odzyskanie wyglądu z czasu nowości.

Jeśli posiadasz piękne i wysokogatunkowe narzuty w swoich wnętrzach, dodatkowo masz do wyprania kilka koców i pokrowce z materaców znajdujących się z sypialni skontaktuj się z Naszą Pralnią już dziś. Przyjedziemy odebrać materiały, które chcesz wyprać, profesjonalnie się nimi zaopiekujemy i odwieziemy czyste, pachnące i idealne niczym nowe.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska