Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie pościeli z pierza i puchu

Pościel wykonana z pierza i puchu jest znana od bardzo dawna i cieszy się wysoką popularnością z uwagi chociażby na swoją długowieczność, którą można jej zapewnić odpowiednią pielęgnacją. Oprócz tego ma właściwości odprowadzania wilgoci z ludzkiego ciała, jest lekka i wyjątkowo ciepła. Pranie kołder powinno odbywać się średnio raz na 3 lata, zaś poduszek raz do roku, z uwagi na silniejsze pocenie się głowy.

Wśród czynności pielęgnacyjnych wskazane jest regularne i możliwe jak najczęstsze wietrzenie pościeli wykonanej z pierza lub puchu. Najlepiej jeśli pogoda jest sucha oraz wietrzna, świetnie sprawdza się również wysoki, mróz, który pomaga w niszczeniu roztoczy.

Na niektórych metkach znajdziemy informację, iż pościel z pierza i puchu powinno prać się chemicznie. Nie jest to jednak prawdą, gdyż może wywołać zniszczenie delikatnej struktury biologicznej i pozbawienie pościeli jej dotychczasowych właściwości.

Proces suszenia również powinien być odpowiednio przeprowadzony. Najlepiej sprawdzają się duże suszarki bębnowe. Aby wypełnienie pościeli nie uległo sfilcowaniu wysychanie powinno być możliwie jak najszybsze.

Warto zaplanować sobie regularne pranie pościeli w profesjonalnej pralni chemicznej. Firma Nasza Pralnia oferuje swoje bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Używane do prania środki są bardzo delikatne i odpowiednio dobrane. Dodatkowo odbierzemy pościel z twojego domu a po zakończeniu procesu odwieziemy ją.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska