Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Pranie sukni ślubnych i komunijnych

Suknia ślubna czy komunijna ma ogromne znacznie również sentymentalne. Niezależnie od tego czy będzie pozostawiona w szafie czy sprzedana chcemy aby dalej wyglądała tak pięknie jak w tym wyjątkowym dniu. Tak więc również w czasie prania wymaga odpowiedniego podejścia i specjalnej pielęgnacji.

Delikatne i często bardzo niespotykane materiały i dodatki stosowane w tego rodzaju kreacjach stanowią konieczność wykorzystania indywidualnych metod czyszczenia i ręcznej pracy nad każdym elementem aby przywrócić im blask nowości.

Jeśli chcemy aby suknia ślubna bądź komunijna pozostała piękna do czyszczenia warto oddać ją możliwie jak najszybciej po uroczystości. Zagwarantuje nam to znacznie większą pewność, że zabrudzenia się nie utrwalą i profesjonalna pralnia chemiczna poradzi sobie z ich usunięciem.

Często pojawiającym się pytaniem jest czy tego rodzaju suknię ? komunijną lub ślubną można wyprać lub wyczyścić samodzielnie. Z pewnością można, jednak będzie to wymagało od nas ogromnej pracy, poszanowania warstwowości i różnorodności zastosowanych tkanin. Prawdopodobnie każdy z elementów trzeba będzie czyścić osobno, ręcznie. Nie jest to z całą pewnością cześć naszej garderoby, którą możemy wrzucić do pralki.

Profesjonaliści z Naszej Pralni oferują usługi czyszczenia sukien ślubnych oraz komunijnych na najwyższym poziomie. Stosowane środki pralnicze są wyjątkowo delikatne i odpowiednio dobrane. Odbierzemy tę białą szatę od ciebie z domu i bezpiecznie, w pełni czystą dostarczymy z powrotem.

Jeśli chcesz zaoszczędzić dużo czasu i mieć pewność, że oddajesz swoją suknie w profesjonalne ręce już teraz skontaktuj się z Naszą Pralnią. Gwarantujemy, że dzięki naszemu doświadczeniu wróci ona do ciebie nieskazitelnie czysta i piękna jak nowa.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska