Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Usługa magiel

Coraz mniej osób pamięta maglowaną i krochmaloną przez nasze babcie pościel. Położenie się do łóżka z takimi świeżymi i trochę sztywnymi poszewkami na naszych poduszkach i kołdrach było zawsze na swój sposób przyjemne. W pewnym momencie instytucje, które oferowały maglowanie odzieży i pościeli znacząco straciły na popularności i wiele z nich się zamknęło.

Dziś wielu z nas w pędzie codziennego życia zaczyna doceniać drobiazgi, które sprawiały nam tyle radości w latach dzieciństwa i poszukujemy sposobów aby poczuć znów we własnym domu namiastkę tych elementów. Z tego powodu maglowanie pościeli wraca do łask i coraz chętniej się na nie decydujemy, jednocześnie poszukując firm, które wykonają usługę w pełni profesjonalnie.

Jak właściwie działa magiel? W punktach usługowych ustawiane są duże maglownice. Ich zadaniem jest wyprasowanie za pomocą posiadanych walców dużych sztuk bielizny, pościeli czy też zasłon albo obrusów. Zwykle maglowanie przeznaczone było dla materiałów, które miały duże rozmiary, gdyż ich ręczne prasowanie mogłoby stanowić sporą uciążliwość.
Jeśli lubisz jak twoja pościel po praniu jest gładka i wyprasowana niemal na sztywno to skorzystaj  z oferowanej przez nas wysokiej jakości usług. Nasza Pralnia odbierze od Ciebie pościel, wypierze ją i na koniec podda maglowaniu, dzięki temu uzyskasz podobny efekt jak kiedyś poszwy u naszych babć.

Są osoby, które stwierdzą iż jest to niepotrzebne i ponosimy z tego tytułu jedynie koszty, bo przecież wiele rodzajów dzisiejszej pościeli można wyprać, wrzucić do szafy i w odpowiednim momencie jedynie założyć na kołdry i poduszki. Owszem, można ale zapewne wiele osób zauważy również iż pościel bawełniana naszych babć dzięki odpowiedniemu praniu, prasowaniu lub maglowaniu  i krochmaleniu była znacznie trwalsza od dzisiejszych.
Można więc dojść do wniosku, iż opłacalne jest zainwestowanie w dobrej jakości bawełnianą pościel, a następnie odpowiednie dbanie o nią z wykorzystaniem metod znanych od lat. W przeciwnym razie poniesione koszty będą podobne lub nawet wyższe gdyż nasze poszewki będą się rwać i przecierać i częściej pojawi się konieczność ich wymiany na nowe.

?Nasza Pralnia? działa na terenie miasta Warszawy i oferuje Państwu w pełni profesjonalne usługi prania i maglowania pościeli w przystępnych i konkurencyjnych cenach. Dla nas komfort klienta jest niezwykle istotny, więc zadbamy również o wasz czas samodzielnie odbierając i przywożąc pościel we wcześniej umówionych godzinach.

Stale rozwijamy się dla naszych klientów, oferując dzięki temu nową jakość usług na najwyższym poziomie. Jeśli masz dość prania i prasowania pościeli, którą potem trudno całkowicie wysuszyć na domowych linkach koniecznie skontaktuj się z nami i zdejmij ten ciężar ze swoich barków. My zrobimy to za Ciebie! Zapraszamy!

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska