Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Usługa pranie na telefon

W większości dziedzin naszego życia obserwujemy stały rozwój i postęp. Również pralnie na przełomie kilkudziesięciu ostatnich lat wykonały milowy krok. Rozpoczynając od standardu środków jakie stosowane są do prania, a kończąc na wychodzeniu naprzeciw potrzebom klientów. Obecnie dużą popularnością cieszy się usługa pralni na telefon. Polega ona na tym iż klient dzwoni do firmy, która następnie przyjeżdża odebrać rzeczy do prania, a po jego zakończeniu odwozi do klienta.

Firma ?Nasza Pralnia? na temat prania wie wszystko. Zajmujemy się tym od wielu lat. W swojej pracy stosujemy niezawodne, niemieckie, profesjonalne środki chemiczne. Wykonujemy również usługę pralni na telefon. Nasze działania zawsze ukierunkowane są na najwyższą jakość i pełne zadowolenie naszych klientów.

Ekologia to również ważny element życia, na który coraz większa ilość z nas zwraca szczególną uwagę. Odpowiednia dbałość o środowisko naturalne także stanowi jeden z naszych priorytetów. Na ekologie stawiamy w naszych codziennych zakupach i w innych dziedzinach, więc poszukując pralni której powierzymy nasze ubrania skupiamy się na jej trosce o naturę. ?Nasza Pralnia? jest jedną z pralni ekologicznych.

Dawniej wszystko robiło się samodzielnie. A zadania związane z praniem były domeną Pań. Dziś piorą również Panowie. Jednak już nikt z nas nie musi zajmować się tym we własnym domu. Wystarczy jedno połączenie, dzięki któremu zamówimy usługę pralni na telefon i odzyskany czyściutkie, pachnące i co ważne wyprasowane rzeczy.

Jeśli rozwijamy się zawodowo i mieszkamy samodzielnie to szkoda nam czasu na pranie niewielkiej ilości rzeczy jednej osoby, a pralka, deska do prasowania i żelazko zajmą w mieszkaniu sporo miejsca. Jeżeli natomiast mamy rodzinę i domowników jest wielu, to dookoła piętrzą się obowiązki i korzystanie z profesjonalnych usług pralniczych będzie dla nas rodzajem wybawienia, dzięki któremu znajdziemy czas na coś zupełnie innego.

Nasza Pralnia oferuje Państwu doświadczenie w usługach związanych z praniem, prasowaniem czy maglowaniem. Pracujemy dla klienta, cechuje nas indywidualne podejście, konkurencyjne ceny jak również miła obsługa. Zapraszamy do korzystania z oferowanej przez nas usługi prania na telefon. Zadbamy aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska