Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Usługa prasowanie

Prasowanie to zmora wielu nowoczesnych gospodyń domowych. O ile w licznych dziedzinach prowadzenia domu doczekałyśmy się postępowych rozwiązań i udogodnień ? jak zmywarki, pralki czy samodzielnie sprzątające odkurzacze. Tak prasowanie musi się odbywać jak dawniej ? góra ubrań całej rodziny, żelazko i mnóstwo zmarnowanego czasu.
Czy aby na pewno musi tak być? Możemy przecież skorzystać z usługi prasowania odzieży. Działające na rynku firmy zrobią dla nas o wiele więcej. Możemy zlecić ich odebranie z naszego domu, wypranie, wyprasowanie i odwiezienie nam ich w stanie idealnym. A my zaoszczędzimy dużo naszego cennego czasu.

Nowoczesna pani domu skupia się na osobistym rozwoju, a codzienne obowiązki bywają przykrą codziennością. Pralnia ?Nasza Pralnia? powstała z myślą o osobach, którym brak czasu na tak przyziemne elementy jak prasowanie. Oferta przewiduje odbiór odzieży z domu klienta i jego dowiezienie z powrotem. To działanie jest wliczone w całkowitą cenę lub gratis.

Z całą stanowczością można stwierdzić, iż jednymi z najtrudniejszych do wyprasowania rzeczy są koszule. Wszystkie zakamarki, mankiety, kołnierzyki. Nasza Pralnia oferuje swoim klientom profesjonalną usługę prasowania koszul. Dzięki nam w pracy i na każdym biznesowym spotkaniu będą Państwo wyglądać nieskazitelnie, co spotęguje dobre wrażenie u klientów i kontrahentów.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, gdyż naszym celem jest uzyskanie pełnego zadowolenia z oferowanych usług każdej jednostki. Państwa satysfakcja oraz sugestie pozwalają nam zagwarantować nową wysoką jakoś wykonywanych usług.
Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że korzystanie z profesjonalnej pralni jest drogie i nieopłacalne. Liczne osoby decydowały się jedynie na oddawanie ubrań, na których znajdowały się trudne do usunięcia plamy. Dziś większość z nas zna wartość własnego czasu, którego zajmując się samodzielnie praniem oraz prasowaniem zmarnujemy sporo. Dzięki tej świadomości i naszemu skupianiu się na własnym rozwoju dostrzegamy jak ważne staje się zlecenie specjalistom konkretnych czynności, które niepotrzebnie zajmują nam głowę.

Przedstawiamy usługę taniego prasowania. Dodatkowo nie musisz ruszać się z domu! Przyjedziemy do Ciebie, zabierzemy ubrania a później przywieziemy je gotowe do noszenia. Wszystko na najwyższym poziomie.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska