Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Usługi dodatkowe

Impregnacja

Stanowi rodzaj powłoki ochronnej przed działaniem czynników zewnętrznych. Jej zaletą jest ochrona odzieży przeciwdeszczowej, narciarskiej czy zimowej przed utratą właściwości wodoodpornych. Zaleca się nakładanie impregnacji przy każdym czyszczeniu tego typu odzieży.
Usługa szczególnie polecana do odzieży skórzanej, puchowej oraz kurtek z powłoką hydrofobową typu Gore-Tex, Sympatex, Enrant, eVENT, Ultrex.

Apretura

To proces uszlachetniania tkanin który ożywia i chroni kolory, tworzy warstwę ochronną, zapobiegającą utrwalaniu się plam, zmniejsza zagniecenia się tkaniny i osiadanie pyłków.

Antyroztocza

Usługa przeznaczona przede wszystkim dla alergików, która polega na nałożeniu cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub czyszczeniu chemicznym, która przeciwdziała i likwiduje roztocza.
Szczególnie polecana kołder, poduszek, koców, pledów, narzut, zasłon i firan.

Antymole

Usługa polega na nałożeniu cienkiej powłoki specjalnego środka na tkaninę podczas końcowej obróbki odzieży po praniu wodnym lub czyszczeniu chemicznym, która skutecznie odstraszy szkodniki. Dzięki tej usłudze ubrania mogą być bezpiecznie przechowywane w garderobie i posłużą nam  zdecydowanie dłużej.
Szczególnie polecana do wszelkiego rodzaju odzieży wełnianej i bawełnianej m.in. płaszczy, garsonek, garniturów, swetrów, bluzek oraz futer i jedwabiu.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska