Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Usługi pralnicze

Usługi pralnicze

Czyszczenie chemiczne

Często nazywane ?praniem na sucho? polega na praniu w specjalnym agregacie chemicznym odzieży, która nie nadaje się do prania w wodzie.
Proces prania jest całkowicie zautomatyzowany. Zamknięty obieg środków chemicznych sprawia, że proces czyszczenia jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla środowiska, nie zanieczyszcza powietrza i ścieków.

GWARANTUJEMY NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ USŁUG DZIĘKI NOWYM MASZYNOM ZNANYCH PRODUCENTÓW.

Pranie wodne ? pranie ?mokre? .

Dzięki wykorzystaniu najnowszych i efektywnych środków piorących zapewniamy skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń z tkanin.
Jako jedna z nielicznych pralni w Warszawie stosujemy niemiecką chemię gospodarczą, którą również sprzedajemy w naszych punktach stacjonarnych.

 

Dla domu

Pranie firan i zasłon to nasza specjalność. W zależności od ich rodzaju wykonujemy pranie wodne lub czyszczenie chemiczne.
Dzięki zastosowaniu w naszej pralni specjalistycznych środków do prania tego typu materiałów oraz odpowiedniego wyprasowania pozbędziesz się kłopotu a firany i zasłony odzyskają swój dawny blask.

Pranie pokrowców na materace i kanapy robimy z przyjemnością. Ten proces wymaga właściwych środków piorących, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć nawet największe zabrudzenia.

Pranie kołder i poduszek oraz merynosów robimy bardzo profesjonalnie. Mamy też w swojej ofercie usługę antyroztocza, dzięki niej jesteśmy w stanie całkowicie usunąć roztocza z materiału. Szczególnie polecane dla alergików.

Magiel

Mamy własny magiel dzięki czemu mamy bardzo krótkie terminy realizacji, oraz jak do tej pory najniższe ceny.
Przyjmujemy do realizacji bieliznę pościelową, ręczniki, obrusy i serwetki jak również zasłony i firany.
Maglowanie odbywa się w temperaturze 200 stopni Celsjusza. Dzięki temu z pościeli lub bielizny usuwane są drobnoustroje czy alergeny, które przetrwały pranie. Ponadto maglowany materiał dłużej zachowuje świeżość i trwałość.

Pranie sukien ślubnych

Specjalizujemy się w usługach czyszczenia chemicznego i prania wodnego sukien ślubnych, komunijnych czy wieczorowych.
Do pielęgnacji niezwykłych materiałów z których wykonane są suknie ślubne i wieczorowe stosujemy najlepszej jakości środki chemiczne dzięki którym wszelkiego rodzaju zabrudzenia znikają bez śladu. Czyścimy każdy rodzaj materiałów.

Pranie skór i kożuchów

Nasza pralnia zajmuje się czyszczeniem wyrobów skórzanych oraz futer i kożuchów. Czyszczenie odbywa się w agregacie chemicznym, bez renowacji.
Do czyszczenia odzieży skórzanej używamy profesjonalnych środków i technologii. Dzięki zastosowaniu prania na sucho przywracamy pierwotny wygląd garderoby.

 

Wykwalifikowany zespół ? zawsze służy radą

Nasz zespół tworzą specjaliści i pasjonaci prania. Chętnie dzielimy się wiedzą, doradzamy klientom w kwestii tkanin, charakteru zabrudzenia itp. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości i dostosujemy metody prania tak, by Twoje ubrania wyglądały jak nowe.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska