Zapytaj o ofertę

Wyślij pytanie

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Nr telefonu
Treść wiadomości

Żółte mankiety i kołnierzyki białych koszul

Najczęściej są spowodowane przez zapocenia. Nie będą tak uciążliwe jeżeli przed praniem natrzesz je roztworem wody i płynu do mycia naczyń. Składniki z płynu rozpuszczą tłuszcz i brud. Tak natarte miejsca pozostaw na ok. 15 minut. Wypierz jak zwykle. Należy bezwzględnie pamiętać, iż plamy które nie zeszły w pierwszym praniu zostają utrwalone w strukturze materiału i później będzie trudniej je usunąć. Jeżeli masz tego typu problemy lepiej oddaj ją do profesjonalnej pralni.

Zaufali nam

Podejście do jakości i terminowości świadczonych usług czynią firmę Nasza Pralna godną zaufania i polecenia innym klientom.

Katarzyna Starzyńska - Dyrektor Restauracji Belvedere Łazienki Królewskie

Z usług Naszej Pralni korzystam bardzo często mimo, iż mam bliżej do innych pralni.  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, pralnia oferuje również możliwość dowozu i odbioru prania.

Hanna Wnukiewicz ? Właścicielka Restauracji Florian

Najlepsza w okolicy. Nie ma dla niej rzeczy nie do zrobienia. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm jeżeli chodzi o obsługę klienta. Gorąco polecam!!!

Paulina Wilczyńska

Profesjonalne prasowanie garderoby - w szczególności koszul.

Marcin Rutkowski

Często korzystam z usług Naszej Pralni i jestem bardzo zadowolona. Wszystko wyprane na czas, czyściutkie i pachnące. Polecam!!!

Grażyna Kopeć- Aktorka

Duża staranność indywidualne podejście do klienta. Polecam.

Urszula Radzińska